Domácí

Malá Laura nechala maminku rozbalit dárky. Pak už spěchala na svět

Malá Laura nechala maminku rozbalit dárky. Pak už spěchala na svět

Nejkrásnější Vánoce má za sebou paní Petra L. z Hynčic na Krnovsku. Na Štědrý den stihla s nejbližšími povečeřet i rozbalit dárky od Ježíška. To ještě netušila, že ten největší dáreček ji teprve čeká. Její vysněná dcera, která měla přijít na svět až o den později, o sobě dala vědět. Místo k televizi a vánočním pohádkám tak musela zamířit těhotná žena do porodnice.

"Termín jsme měli 25. prosince a na Štědrý den vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by se Laura měla narodit o den dřív. O Štědrém večeru šlo ale všechno rychle. Chvilkami jsem si myslela, že se malá narodí v sanitce. Ale pan řidič jel svižně, takže jsme to stihli. V krnovské porodnici na nás byli připraveni,“ řekla šťastná maminka Petra.

Laura, která po narození ve 23:49 hodin měřila 49 centimetrů a vážila 3650 gramů, je pro Petru tím nejkrásnějším vánočním dárkem.

Související obsah

"Mám tři šikovné syny, ale to víte, že jsem si holčičku přála. Jméno si tak trošičku prosadil tatínek Stanislav, který se mnou byl u porodu. Ale je pravdou, že u prvního syna bylo jméno Laura variantou, kdyby se nám narodila dcera,“ prozradila paní Petra.

Maminka i novorozená dcera jsou v pořádku a těší se domů za rodinou.

V Ostravě se v létě narodil rekordní počet dětí. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz