Zahraničí

Rakouskem otřásla vražda dvou dětí, policie podezírá jejich otce

Rakouskem otřásla vražda dvou dětí, policie podezírá jejich otce
Zdroj: Profimedia

Tyrolská policie vyšetřuje surovou vraždu dvou malých děvčátek. Z násilného činu kriminalisté podezírají jejich otce, informuje server Österreich.at.

Obrovská tragédie se odehrála v pondělí v rodinném domě v Längenfeldu v tyrolském Ötztalu. Podle policie tam o život přišly dvě malé holčičky ve věku devíti měsíců a dvou let.

Ředitelka Tyrolského úřadu státní kriminální policie Katja Terschová uvedla, že z dvojnásobné vraždy je podezřelý osmadvacetiletý muž, který byl jejich otcem. Podle ní byly dívky nalezeny bez známek života ve svých pokojích. Jako příčinu smrti Terschová označila působení násilí na krk obětí. Vrah dívenky údajně zardousil.

Související obsah

Podezřelým z vraždy je osmadvacetiletý muž, který byl policií označen jako jejich otec. Ten musel být hospitalizován v nemocnici, neboť se krátce po činu pokusil v koupelně o sebevraždu. Podle vyjádření Katji Terschové však jeho život není ohrožen.

Matka děvčátek byla v době vraždy v práci. Když se nemohla svému manželovi dovolat, požádala svoji sestru, aby se k ní domů zašla podívat. Poté, co její sestra učinila hrůzný nález, zavolala policii. Podle dostupných informací je podezřelým osmadvacetiletý Rakušan, který u tamní policie zatím nemá žádný záznam.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz