Domácí

Vodafone měl obří výpadek služeb, lidem nešel internet či televize!

Vodafone měl obří výpadek služeb, lidem nešel internet či televize!
Zdroj: Getty Images

Vodafone měl od středečního rána rozsáhlé výpadky služeb v bývalé síti společnosti UPC, kterou převzal. Lidé si na internetu stěžovali na výpadky připojení či televize, zákaznická linka hlásila potíže i s dalšími službami. Po poledni společnost oznámila, že příčinu potíží se podařilo odstranit a vše opět běží.

"Příčinu potíží se nám podařilo odstranit, služby jsou opět funkční. Kdyby internet zákazníkovi, který měl obtíže, nenaběhl automaticky, stačí provést restart - tedy vypnutí a zapnutí modemu. Omlouváme se za nepříjemnosti,“ informoval TN.cz před 13. hodinou mluvčí Vodafonu Ondřej Luštinec.

"Kdy vám půjde internet a televize po celé Praze, úžasný Vodafone?" zeptala se ve středu dopoledne na facebookovém profilu operátora Veronika. "Opět výpadek internetu. Takové služby si strčte za klobouk," přidal se na twitteru Rchard.

"Někteří naši zákazníci v bývalé síti UPC mohou mít v domácnostech aktuálně potíže s pevným internetovým připojením. Problémy způsobil výpadek serveru, na odstranění problému nyní intenzivně pracujeme a o dalším vývoji budeme informovat," uvedl na dotaz TN.cz krátce po poledni Luštinec.

Související obsah

Lidé si stěžovali i na to, že zákaznická linka je přetížená a někteří mají problém se na ni vůbec dovolat. "Proč řešíte jednotlivce, když na vaší telefonní lince (staré UPC) oznamujete, že vám to nefunguje po celé ČR a na problému usilovně pracujete?" podivil se na facebooku Michal Votava. Automatický vzkaz na lince operátora přitom nejprve zmiňoval i výpadek telefonních služeb v celém Česku, po poledni dokonce "možné výpadky všech služeb."

Rozsáhlý výpadek postihl všechny tři velké operátory (Vodafone, O2 i T-Mobile) i letos v polovině září. Tehdy klienti hlásili, že se nemůžou dovolat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz