Domácí

Slováčková bojovala s rakovinou prsu. Teď prozradila, jak na tom je!

Slováčková bojovala s rakovinou prsu. Teď prozradila, jak na tom je!
Zdroj: Profimedia

Je to už více než rok, co zpěvačka a herečka Anna Slováčková, dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka, prozradila, že navzdory svému mládí má zhoubný nádor prsu. Nyní pětadvacetiletá mladá žena se před pár dny pochlubila na svém facebooku s novinkami. A má důvod k velké radosti.

Zatímco spousta lidí bude na rok 2020 vzpomínat ve zlém jako na doménu covidu-19, Anna Slováčková ho minimálně částečně vnímá jinak.

"Tentokrát nebudu psát další slohy o tom, jak byl tenhle rok pro spoustu z nás těžký, plný uvědomění a přehodnocení priorit. Já si pro vás totiž nejvíce přeji to, abyste byli zdraví. Sama jsem si zažila, jaké to je řešit aktivně to nejcennější, co máme, a můžu vám teď s čistým srdcem říct jednu věc - jsem zdravá," rozepsala se Slováčková na Silvestra na sociální síti.

Související obsah

Přesto přiznala, že se musí mít na pozoru i do budoucna. "Metastáze jsou od operace pryč, krev je v pořádku, sono neukázalo žádné nové nálezy. Čekají mě teď každé tři měsíce kontroly. Celé to vstřebávám a upřímně pro mě bylo celkem těžké roztroubit to do světa, protože vím, jak těžké by pro mě bylo, kdyby za tři měsíce bylo všechno zase jinak a čekalo by mě nedej bože všechno od začátku," ví Slováčková. Kvůli zhoubnému nádoru prodělala mimo jiné chemoterapii.

"Přeji si, aby se všichni nemocní v dalším roce uzdravili nebo aspoň dostali dobré zprávy a jejich stav byl na cestě k lepšímu. Přeji si, abyste našli sílu bojovat v těžkých situacích, ať už zdravotních, pracovních, osobních. A přeji si, abyste každý den našli důvod k úsměvu. Rok 2021 bude úžasnej," napsala Slováčková poslední prosincový den.

Související obsah

Diváci TV Nova si mohou sympatickou světlovlásku pamatovat například ze zábavné show Tvoje tvář má známý hlas nebo ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Slováčková hraje také v muzikálech a zpívá v kapelách.

Poslechněte si, jak Anna Slováčková o rakovině mluvila v dubnu 2020:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz