Krimi

Dva chlapci (15 a 17) bourali na okraji Kolína, jeden nehodu nepřežil!

V Sendražicích na okraji Kolína se v úterý pozdě odpoledne při nehodě převrátil mercedes a skončil na střeše. Podle dostupných informací v autě cestovali chlapci ve věku teprve 15 a 17 let, starší z nich nepřežil.

"O nehodě v Osecké ulici v Sendražicích jsme se dozvěděli od záchranářů před 18. hodinou. Mercedes se při ní na kruhovém objezdu převrátil na střechu," popsala pro TN.cz po 21. hodině policejní mluvčí Monika Schindlová.

Doplnila, že řidič zůstal v autě zaklíněný a nejevil známky života, spolujezdec utrpěl těžké zranění. "Příčiny nehody vyšetřujeme," řekla. Podle informací TV Nova skončilo auto na střeše krátce poté, co vyjelo ze silnice do příkopu. Řídil starší z chlapců.

"Řidič utrpěl smrtelná zranění, už jsme mu nedokázali pomoct. Druhého muže se středně těžkým zraněním jsme po ošetření na místě přepravili sanitkou do pražského Motola," upřesnila pro TN.cz mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz