Krimi

Žena dostala od bratra k Vánocům audi. Vzápětí o něj znovu přišla!

Žena dostala od bratra k Vánocům audi. Vzápětí o něj znovu přišla!
Zdroj: TN.cz

Jen velmi krátce se z vánočního dárku na čtyřech kolech těšila devětadvacetiletá žena ze severu Moravy. Při přihlašování Audi A3, které dostala od bratra, úředníci totiž zjistili, že je po vozu vyhlášené pátrání. Policisté tak auto zabavili a celou věc dál řeší.

Olomoučtí policisté se o všem dozvěděli v úterý dopoledne. "Úředník v průběhu přihlašování osobního vozidla Audi A3 zjistil, že je po autě ve Francii od října 2017 vyhlášeno pátrání," přiblížila neobvyklý případ policejní mluvčí Petra Vaňharová. Pro TN.cz doplnila, že se posléze ukázalo, že audi hledali v minulosti muži zákona také v Belgii.

"Ještě 24. prosince se 29letá majitelka těšila z krásného vánočního dárku, o pár dní později radost vystřídala starost. Automobil policisté zajistili," informovala Vaňharová.

Související obsah

Zatím není jasné, zda mladé ženě, či jejímu bratrovi, který jí auto daroval, hrozí nějaký trest či postih. "Cestou zahraniční spolupráce jsme oslovili kolegy a čekáme na jejich vyjádření, jak dál postupovat," objasnila mluvčí policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz