Domácí

Neznámý řidič srazil na přechodu chlapce (11) a ujel! Hledá ho policie

Neznámý řidič srazil na přechodu chlapce (11) a ujel! Hledá ho policie
Zdroj: Policie ČR

Policisté pátrají po neznámém řidiči, který v pátek ráno srazil na přechodu pro chodce v Šumperku malého chlapce. Řidič se neujistil, jak na tom dítě je, z místa po srážce ujel pryč. Aby nehodu objasnili, prosí strážci zákona o pomoc veřejnost.

Nehoda se stala přibližně deset minut před osmou hodinou ráno. Řidič v osobním autě, které bylo pravděpodobně zelené, jel po Jeremenkově ulici od městského úřadu, když ale odbočoval na Lidickou, srazil na přechodu pro chodce 11letého chlapce, který měl přecházet na zelenou.

"Po střetu s vozidlem chlapec upadl na silnici, a jak se později ukázalo, utrpěl naštěstí jen lehké zranění. Řidič předmětného auta nejprve zpomalil a aniž by zjistil, co se chlapci stalo, z místa odjel neznámo kam,"uvedla k případu mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.

Další řidič s otřeseným chlapcem krátce mluvil. Hoch tvrdil, že je v pořádku, muž proto od nehody také odjel.

Související obsah

"Policisté ze skupiny dopravních nehod šumperského dopravního inspektorátu nyní žádají jak samotného účastníka dopravní nehody, tak také řidiče, který s chlapcem hovořil, aby je kontaktovali buď na čísle 735 788 600 nebo také kdykoli na bezplatné lince 158," doplnila Vybíhalová.

Policistům mohou pomoci také případní svědci nebo další řidiči, kteří mohli průběh nehody natočit na palubní kameru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz