Domácí

Domácí párty se zvrhla: Pivo proteklo stropem až k sousedovi!

Rodiče odjeli, a tak mladík uspořádal malou párty. V jednom z panelových domů ve Zlíně prosakovalo stropem pivo. Policisté vyjížděli na největší sídliště ve městě na základě oznámení jednoho z nájemníků.

Při příjezdu strážníků k domu se na místě už pohybovala předsedkyně domovní správy spolu s mužem, který událost ohlásil. Po několika vytrvalých pokusech se jim podařilo dozvonit na obyvatele bytu v horním patře, odkud tekutina prosakovala.

Podle obyvatel domu se z daného bytu měl už několikátý den ozývat hluk a hlasitá hudba. Otevřít dveře jim měl syn ženy, která v bytě žije, spolu s několika přáteli.

Související obsah

"Strážníci se vzápětí kontaktovali s devatenáctiletým mladíkem, který uvedl, že využil dobu, kdy rodiče odjeli mimo domov a pozval si dva kamarády," uvedl policejní mluvčí Pavel Janík.

 

Aby si domácí party ještě více užili, přinesli si i padesátilitrový sud piva. Při následném popíjení zlatavého moku se jim však podařilo neopatrnou manipulací část tekutiny vylít. Pivo posléze začalo prosakovat k sousedovi. Za asistence strážníků městské policie se mladíci dohodli se sousedem na uhrazení vzniklých škod. 

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz