Krimi

Lupič přepadl prodejnu potravin. Prodavačka ho zahnala pláčem

Chvíle hrůzy zažila v pondělí večer prodavačka potravin v České Lípě. Prodejnu přepadl muž, ženě držel nůž u těla, vlekl ji k pokladně a žádal, aby mu dala všechny peníze. Když se žena rozplakala, tak ji pachatel být a odešel.

K události došlo v pondělí okolo půl šesté večer. Lupič si vyčíhal okamžik, kdy bude prodejna prázdná a vešel dovnitř. V tu chvíli byly vevnitř dvě ženy. Jedna z nich byla zabraná do úklidu prodejny, a tak si lupiče vůbec nevšimla.

Nezaregistroval ji však ani lupič. Muž poté přistoupil k druhé z prodavaček a 55letou ženu začal silou vléct k pokladně. U těla jí přitom držel nůž a poručil jí, aby mu dala všechny peníze. Když se žena během loupeže rozplakala, lupič si najednou všechno rozmyslel a ženu, kterou předtím lehce nožem zranil na ruce, pustil a kvapně odešel.

Související obsah

Jestli se v něm hnulo svědomí, teď chtějí zjistit českolipští kriminalisté, kteří po muži pátrají. „Muži bylo mezi 30 až 40 lety. Na sobě měl tmavé oblečení, tmavou čepici a roušku. Byl velký, silný a měřil zhruba 180 centimetrů. Mluvil česky bez přízvuku,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

I přesto, že nakonec odešel s prázdnou, hrozí muži za zločin loupeže až desetileté vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz