Domácí

Padlo obvinění za dvojnásobnou vraždu, po mrtvé ženě zůstaly tři děti!

Obvinění ze spáchání dvojnásobné vraždy si vyslechl muž, kterého v sobotu zadrželi karlovarští policisté. Na svědomí má mít podle kriminalistů dvojici, kterou strážci zákona nalezli u auta na odlehlém místě nedaleko Horního Slavkova na Sokolovsku. Podle dostupných informací po zavražděné ženě zůstaly tři děti.

"Moje bolest nejde popsat. Pachatele mají, ale život jí to nevrátí. Zůstaly po ní tři děti," řekla Blesku paní Dagmar z Krásna, matka zavražděné ženy. Krásno přitom leží hned vedle Horního Slavkova, u něhož se tragédie stala.

 

"Šedesátiletý muž byl obviněný ze spáchání obzvlášť závažného zločinu vraždy a ve středu ráno se bude rozhodovat o jeho vzetí do vazby," řekl v pondělí TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva. K obvinění podle mluvčího vedly informace, které zazněly při výslechu.

Muž byl schopný s policisty hovořit teprve až v pondělí, podle Kopřivy se totiž psychicky zhroutil. Zda se při výslechu přiznal, policie neuvedla. Má mít na svědomí muže a ženu, které měl zastřelit nedaleko Horního Slavkova na Sokolovsku.

Související obsah

Podle informací TN.cz měla být důvodem činu odhalená nevěra partnerky údajného střelce. Událost se stala v sobotu večer. Oba mrtvé našli policisté nedaleko zaparkovaného vozu. Několik desítek metrů od auta zadrželi také 60letého muže, kterého z činu obvinili.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz