Domácí

Josef Rychtář: Přítelkyně mi toleruje, že je pro mě Iveta na prvním místě

Josef Rychtář spálil od smrti své životní lásky Ivety Bartošové několik mostů. Zpěvaččina syna Artura přestal po dlouhodobém nezájmu kontaktovat a definitivně zpřetrhal vazby i s bývalou manželkou. Volný čas teď věnuje vnoučatům a přítelkyni.

Na jaře to bude sedm let, co tragicky zemřela Iveta Bartošová. Žena, kterou Josef Rychtář miloval nade vše. I když se v jeho životě objevila nová láska, nemá prý šanci se vyrovnat zesnulé zpěvačce. 

"Dokud budu žít a chodit tady po té zemi, tak ji budu mít furt v urně u sebe. Ivetka je nenahraditelná, nejde srovnat s jinou ženou. Proto si na svojí současné přítelkyni vážím, že respektuje, že je pro mě Ivetka na prvním místě," říká Rychtář. 

Související obsah

V posledních letech objevuje Josef Rychtář i zcela nový druh lásky. Stal se dvojnásobným dědečkem, a tak se raduje z dovedností svých vnuků. "Ten starší vnuk pořád něco montuje, v tom je po mně a po synovi, který rád něco šrouboval. Mám z nich radost, myslím, že budou slušně vychovaní. Ale jako dědeček se necítím, i když je věk neúprosnej," vypráví Rychtář.

V současné době žije v Říčanech se svou matkou a sestrou, které byl oporou, když onemocněla covidem-19. Jinak se Rychtář obvykle věnuje práci na domě nebo v bezpečnostní agentuře. 

"Já teď žiju spořádaně a slušně. Snažím se furt něco dělat, být vitální. Nechodím do žádné posilovny ani tělocvičny, ale snažím si pořád udržet fyzickou kondici," přiznává.

Související obsah

Klid mu dopřává i bývalá manželka Darina Nová, se kterou se léta soudil kvůli majetku, napadení a urážkám. Poslední ostrý konflikt měli loni touhle dobou, kdy ji Rychtář obvinil z podpálení svého auta.

"Jsem rád, že jsem za tím vztahem udělal tlustou čáru a této dámy jsem se zbavil. Věřím tomu, že za to, co udělala po rozvodu mně a mému synovi, tak si osud vybere svou daň," dodává. 

Rychtáře ale ve skrytu duše pořád mrzí nevyjasněný vztah se synem Ivety Arturem. Odradil ho počáteční nezájem dědice zpěvaččina majetku, a tak už vzdal jakýkoliv pokus o kontakt.

"Artur se po tom neštěstí úplně odmlčel. Nekontaktujeme se ani s ním, ani s jeho rodinou. Kdybych se s ním potkal, tak si neodpustím výtku, že se s mámou nepřišel rozloučit. Bylo to to poslední, co pro ni mohl udělat, když mu tady zanechala takový majetek," řekl Rychtář.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz