Domácí

Janda je po operaci dál ve vážném stavu, poslal ale povzbudivý vzkaz!

Zpěvák Dalibor Janda měl prodělat v pražské vinohradské nemocnici operaci. Podle informací TV Nova je slavnému zpěvákovi už lépe. Jeho stav však zůstává i nadále vážný. Jaké přesné zdravotní komplikace zpěváka trápí, ale jeho rodina sdělit nechce.

Dalibor Janda leží s vážnými zdravotními problémy na koronární jednotce v pražské vinohradské nemocnici. Podle informací TV Nova má za sebou operaci. Jeho stav ale i nadále zůstává vážný.

Zpěvák však pomocí SMS zprávy sdělil, že se i přes to všechno už cítí lépe. "Taťka je momentálně hospitalizován v jedné z pražských nemocnic. Děkujeme moc všem fanouškům za podporu. Před chvílí jsem s ním komunikovala," řekla už v úterý pro TN.cz dcera Jiřina Jandová, která doufá, že všechno dobře dopadne a tatínek se v pořádku vrátí z nemocnice domů.

Související obsah

Rodina však přesný důvod Jandovy hospitalizace zatím tají. Jisté je pouze to, že zdravotní komplikace 67letého zpěváka, který nazpíval hity jako Hurikán, Žít jako kaskadér nebo Tisíckrát krásnější, nesouvisí s koronavirem. "Těšíme se, až budeme opět doma všichni pohromadě," dodala Jandová.

Janda se naposledy objevil na veřejnosti loni v září, kdy křtil knihu v jednom z pražských knihkupectví. Zpěvák svým fanouškům ale na začátku ledna poslal dojemný vzkaz s přáním do nadcházejícího roku.

Novoron projev a poselstv Dalibora Jandy fanoukm Hurikn 2021 + ohostroj pro Vs

Zveejnil(a) Dalibor Janda dne ter 5. ledna 2021

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz