Videoreportáž

Nebezpečná situace na pražském letišti. Přistávajícímu boeingu vjel na ranvej další letoun

Na pražském Letišti Václava Havla vjel v úterý večer na dráhu vrtulový letoun ATR právě ve chvíli, kdy se tam chystal přistát nákladní Boeing 737. Situaci zachránil dispečer, který nařídil přistávajícímu stroji přeletět dráhu. Podle řízení letového provozu šlo o chybu pilota menšího stroje. Boeing se pak obloukem vrátil na přistání.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz