Domácí

Dobrá zpráva! Stav Dalibora Jandy se po druhé operaci konečně zlepšil

Dobrá zpráva! Stav Dalibora Jandy se po druhé operaci konečně zlepšil
Zdroj: Profimedia

Oblíbený zpěvák Dalibor Janda podstoupil podle informací TV Nova v úterý v nemocnici druhou operaci. Po tomto zákroku se jeho zdravotní stav zlepšil natolik, že ho mohli zdravotníci přesunout ze specializované koronární jednotky.

Podle informací TV Nova je na tom Dalibor Janda nyní už lépe, po první operaci, kterou prodělal v neděli, totiž zůstával i nadále ve vážném stavu na koronární jednotce.

To už ale neplatí - zdravotníci díky zlepšení zdravotního stavu mohli interpreta hitů Kde jsi?, Hurikán nebo Žít jako kaskadér, přestěhovat na běžný pokoj. Není zatím jasné, kdy bude oblíbený zpěvák propuštěný do domácího léčení.

Jandovi blízcí totiž nechtějí blíže komentovat, co přesně ho trápí. "Taťka je momentálně hospitalizován v jedné z pražských nemocnic. Děkujeme moc všem fanouškům za podporu. Před chvílí jsem s ním komunikovala," řekla už v úterý pro TN.cz Jandova dcera Jiřina.

Jisté je pouze to, že Janda není hospitalizovaný kvůli koronaviru. "Těšíme se, až budeme opět doma všichni pohromadě," dodala Jandová.

Dalibor Janda se na veřejnosti naposledy ukázal v září, kdy v jednom z pražských knihkupectví křtil knihu. Nedávno na svůj facebook nahrál videovzkaz fanouškům do roku 2021. Na exkluzivní rozhovor s dcerou Dalibora Jandy se podívejte dnes večer v TV Nova v pořadu Život ve hvězdách. 

Připomeňte si zpěvákovu hospitalizaci v úterní reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz