Domácí

Neznámé auto srazilo a těžce zranilo muže na silnici. Policie hledá viníka

Neznámé auto srazilo a těžce zranilo muže na silnici. Policie hledá viníka
Zdroj: Policie ČR

Policisté pátrají po řidiči nebo řidičce neznámého auta, které v pátek brzy ráno srazilo muže, který opravoval svůj vůz na silnici. Nehoda se stala nedaleko Benešova. Podle policie pachatel, který neposkytl zraněnému pomoc a ujel, zřejmě řídil ford modré barvy.

S těžkými zraněními přepravil vrtulník v pátek ráno do nemocnice v Praze muže, kterého na 27. kilometru silnice u Olbramovic srazilo neznámé auto.

"Posádka osobního vozidla, která byla oblečena v reflexních bundách, odstraňovala poruchu na vozidle. Krátce poté, co místo označili výstražným trojúhelníkem, tudy projíždělo ve směru na Benešov auto, které jednoho z mužů srazilo," popsala Veronika Čermáková, mluvčí benešovské policie.

Související obsah

Policisté po viníkovi pátrají a hledají i případné svědky. "Podle prvotních informací by mohlo jít o vozidlo výrobní značky Ford, v barvě modré metalízy," upřesnila mluvčí. Informace, které by mohly vést k objasnění nehody, je možné oznámit na telefonním čísle 606 691 232 nebo na bezplatné lince tísňového volání 158.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Po dobu vyšetřování nehody policisté provoz na hlavní silnici na tahu Praha-České Budějovice obousměrně zastavili.

Podívejte se na reportáž TV NOVA o autu, které srazilo policistu zasahujícího u nehody: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz