Zahraničí

Tragédie na dovolené: Táta od rodiny si šel zaplavat, roztrhal ho žralok!

Tragédie na dovolené: Táta od rodiny si šel zaplavat, roztrhal ho žralok!
Zdroj: Getty Images

Obrovským neštěstím skončilo kempování rodiny z Austrálie. Manželka a syn zůstali bez 33letého tatínka. Ten se šel potápět, z moře už se ale nevrátil. Policie předpokládá, že ho zabil žralok. Našla totiž roztrhaný potápěčský oblek a ploutve. Po jeho těle stále pátrá.

Pravděpodobně žralok na 33letého Duncana Crawa zaútočil u města Port MacDonnel na jihoaustralském pobřeží. Dovolenou pod stanem tam trávil s manželkou a malým synem. Potápění, které patřilo k jeho velkým koníčkům, se mu stalo osudným.

Jak uvedl portál SMH, muž se ztratil z dohledu ve čtvrtek odpoledne tamějšího času. Manželka okamžitě zalarmovala námořní policii, která po něm začala pátrat. Bohužel bezvýsledně. Našel se jen roztrhaný neopren a zničené ploutve.

"Policisté mají vážné podezření, že se pohřešovaný muž stal obětí útoku žraloka. V oblasti byl výskyt žraloka hlášen," uvedl v pátek policejní mluvčí.

Související obsah

Podle zdrcené rodiny si Duncan uvědomoval, jaká rizika potápění obnáší. "Tentokrát se setkal s extrémním neštěstím," uvedli příbuzní ve smutečním oznámení. Přestože policie zatím nevypátrala tělo, už se smířili s tím, že se s tátou malého syna nikdy neuvidí.

Podobné neštěstí se stalo i na začátku roku 2021. Žralok na Novém Zélandu napadl ženu, ta útok nepřežila:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz