Domácí

Školačky si přivydělávaly sexem s pedofilem. Po letech ho policie chytila

Muž z Opavska údajně pět let na internetu vyhledával školačky a platit jim za pohlavní styk. Některé podle kriminalistů i znásilnil. Dívky si prý také natáčel. Policie už muže stíhá a soudce ho poslal do vazby.

Terčem zájmu 40letého muže s pedofilními sklony se staly hlavně žákyně základních škol ve věku 12 až 15 let. Nejmladší dívce bylo dokonce teprve 11 let. Podle policie si své oběti vyhledával na jednom erotickém portálu.

Některé dívky jeho nabídku údajně přijaly opakovaně. Má se jednat o děvčata z fungujících rodin, ale také z dětských domovů. Uspokojování sexuálních potřeb muže se mělo odehrávat v bytech i v parcích.

Související obsah

Na dívky měl údajně čekat před školou nebo za ním chodily na smluvené místo. "Za sexuální praktiky nabízel odměnu, nejčastěji 1000 korun," uvedla mluvčí opavské policie Soňa Štětínská.

Podle policejního spisu dívkám také naléval alkohol a některé z nich naváděl, ať přivedou své kamarádky. Za to jim sliboval vyšší sumu. Při domovní prohlídce se podle policie také ukázalo, že se muž nezdráhal své oběti natáčet a fotit.

Související obsah

"Aktuálně se jedná o zvlášť závažný zločin znásilnění, zločin pohlavní zneužití a přečiny svádění k pohlavnímu styku, ohrožování výchovy dítěte, omezování osobní svobody a nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," vyjmenovala policejní mluvčí prohřešky. Obviněný muž je teď ve vazbě, kde čeká na soudní líčení. Hrozí mu až 12 let vězení.

Poslechnte si zpověď dívek, které zneužil jiný pedofil. Exkluzivně v reportáži TV Nova: 

zv, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz