Domácí

Školačky si přivydělávaly sexem s pedofilem. Po letech ho policie chytila

Muž z Opavska údajně pět let na internetu vyhledával školačky a platit jim za pohlavní styk. Některé podle kriminalistů i znásilnil. Dívky si prý také natáčel. Policie už muže stíhá a soudce ho poslal do vazby.

Terčem zájmu 40letého muže s pedofilními sklony se staly hlavně žákyně základních škol ve věku 12 až 15 let. Nejmladší dívce bylo dokonce teprve 11 let. Podle policie si své oběti vyhledával na jednom erotickém portálu.

Některé dívky jeho nabídku údajně přijaly opakovaně. Má se jednat o děvčata z fungujících rodin, ale také z dětských domovů. Uspokojování sexuálních potřeb muže se mělo odehrávat v bytech i v parcích.

Související obsah

Na dívky měl údajně čekat před školou nebo za ním chodily na smluvené místo. "Za sexuální praktiky nabízel odměnu, nejčastěji 1000 korun," uvedla mluvčí opavské policie Soňa Štětínská.

Podle policejního spisu dívkám také naléval alkohol a některé z nich naváděl, ať přivedou své kamarádky. Za to jim sliboval vyšší sumu. Při domovní prohlídce se podle policie také ukázalo, že se muž nezdráhal své oběti natáčet a fotit.

Související obsah

"Aktuálně se jedná o zvlášť závažný zločin znásilnění, zločin pohlavní zneužití a přečiny svádění k pohlavnímu styku, ohrožování výchovy dítěte, omezování osobní svobody a nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," vyjmenovala policejní mluvčí prohřešky. Obviněný muž je teď ve vazbě, kde čeká na soudní líčení. Hrozí mu až 12 let vězení.

Poslechnte si zpověď dívek, které zneužil jiný pedofil. Exkluzivně v reportáži TV Nova: 

zv, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz