Domácí

Nehoda na Jižní spojce! Poražený sloup, vytržený motor a řidič utekl

Vážně vypadající havárie se stala v úterý večer na Jižní spojce v Praze. Řidič postaršího Renaultu tam narazil do sloupu veřejného osvětlení ve středovém dělícím pásu, který spolu s vytrženým motorem auta skončil až v protisměru. Řidič z místa havárie utekl a policisté po něm pátrají.

K havárii došlo v místech, kde Jižní spojka vede pod ulicí 5. května. Řidič Renaultu jedoucí směrem na Smíchov patrně ve vysoké rychlosti najel do středových svodidel, kde čelně narazil do sloupu veřejného osvětlení.

Náraz byl natolik silný, že sloup vyvrátil a ten se zřítil k zemi do sousedního jízdního pásu. Stejným směrem letěl i motor auta, který byl z karoserie doslova vytržený a skončil v levém jízdním pruhu v protisměru. Bylo velké štěstí, že tou dobou tudy zrovna nejelo žádné vozidlo.

Související obsah

Zdemolovaný vůz skončil několik desítek metrů od místa nárazu. Než stihli na místo dorazit policisté, řidič z nabouraného auta utekl. Pátrání po něm asi nebude těžké, protože policisté v autě nalezli jeho doklady. Zda skutečně seděla za volantem osoba, jejíž doklad byly ve voze nalezeny ale ukáže až další vyšetřování.

Zdroj: TV Nova

Provoz v místě havárie byl kvůli vyšetřování a odklízení trosek automobilu veden v každém směru pouze jedním jízdním pruhem. Na místě museli zasahovat i hasiči, aby zlikvidovali olej, který z roztrženého motoru vytekl na silnici.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz