Zahraničí

Češka Soňa popsala, jak na benzínce sexem zneškodnila lupiče!

Žena s partnerem
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Neuvěřitelný příběh přepadení benzínky v Bratislavě ze začátku týdne, při němž lupiče "zadržela" Češka Soňa tím, že ho sexuálně uspokojovala až do příjezdu policie, má pokračování. Hrdinka bizarního příběhu totiž konečně popsala, jak se vlastně všechno semlelo.

Od loupežného přepadení ke scénám z filmu pouze pro dospělé je poměrně hodně daleko. Portálu topky.sk se podařilo získat výpověď Češky Soni, která se před pár dny v této situaci proti své vůli ocitla ve slovenském hlavním městě.

Neuvěřitelný příběh začal přitom naprosto obyčejně - Soňa byla v osudnou dobu v altánku nedaleko pumpy a rozhodla se, že si dovnitř skočí koupit cigarety. Bylo totiž brzo ráno a obchody byly ještě zavřené.

U zadních dveří si všimla prodavače z benzínky. Ten jí šeptal, aby zavolala policii, že pumpu přepadli. "Byl vystresovaný, celý se klepal," popsala podle Topky.sk Soňa.

Chtěla pomoct, ale bohužel měla vybitý telefon. To už zpozorovala u zadního vchodu dalšího muže - lupiče. Ten ji popadl za bundu a začal na ni křičet cizím jazykem, kterému nerozuměla. Odhadla, že to mohlo být rusky nebo srbsky.

Související obsah

"Pochopila jsem, že chce vědět, kolik nás tam je. A že pokud se pokusím utéct, bude zle. Byl celý od krve, zašpiněný měl obličej i oblečení," vypověděla Soňa.

Lupič, který pochází ze Srbska, prý došel k názoru, že je zaměstnankyní pumpy a chtěl, aby mu otevřela trezor. Dokonce Češku několikrát praštil a řval, že ji zabije, pokud mu peníze neobstará.

Při pokusech o otevření trezoru si všimla, že je mladík mimo a změnila proto strategii - začala s násilníkem laškovat. "V tu chvíli mě nenapadlo nic lepšího, než si sundat bundu i svetr a ukázat mu svoje přednosti," tvrdí Soňa.

A pak už to šlo ráz na ráz. Svléknul se totiž i lupič a začal se dožadovat orálního sexu. Soňa mu raději vyhověla. Prý si uvědomovala, že je potřeba ho zdržet. "Veděla jsem, že zaměstnanci benzínky určitě situaci řeší a volají policii," svěřila se.

Muži zákona opravdu dorazili a sexuální hrátky rázně ukončili. Incident ze začátku týdne nyní vyšetřují jako loupežné přepadení. 

Milenecká dvojice z jihu Moravy sehrála přepadení benzínky. Více v reportáži TV Nova:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz