Domácí

Policie hledá 16letou dívku, má na ruce jizvy a tetování! Neviděli jste ji?

Policie hledá 16letou dívku, má na ruce jizvy a tetování! Neviděli jste ji?
Zdroj: Policie ČR

Policisté od poloviny ledna pátrají po šestnáctileté Veronice Hanzalové, která odešla ze zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku. Podle kriminalistů se nevrátila z vycházky. Míst, kde by se mohla nacházet, je prý víc a muži zákona tak o pomoc žádají i případné svědky.

Šestnáctiletá svěřenkyně zařízení na Jihlavsku podle informací policie vyrazila ve čtvrtek 14. ledna na vycházku, ze které už se nevrátila. Muži zákona po ní okamžitě začali pátrat.

"Dívka je vysoká 164 centimetrů, hubené postavy. Má dlouhé černé rovné vlasy. Dívka má na rukách zhojené jizvy. Dále má na pravé ruce, v horní části dlaně, tetování – malou planetu, znamení dolaru, hvězdičku a na prostředníčku pravé ruky má znamení slunce," popsali policisté.

Související obsah

V době, kdy zmizela, na sobě měla černou bundu, maskáčové rifle a černou čepici. Na nohou měla tmavé zimní boty. Míst, kam se mohla vydat, je dle mužů zákona hned několik. Kromě Frýdku Místku má osobní vazby také na Brněnsku, ale pohybovat se prý aktuálně může kdekoli.

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," apelují na případné svědky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz