Domácí

Kamion s novými auty skončil v příkopu. Vozy stály přes 10 milionů

I s nákladem zbrusu nových aut v hodnotě několika milionů korun skončil v příkopu řidič nákladního auta na Mělnicku. Když v pátek v podvečer projížděl nedaleko obce Křenek, zřejmě vinou rozbředlého sněhu nezvládl řízení a havaroval.

Řidič na Mělnicku převážel celkem osm nových elektrických vozů Škoda Enyaq v celkové hodnotě kolem deseti milionů korun. Zřejmě vinou počasí i s cenným nákladem havaroval.

"Řidič kamionu nezvládl řízení na rozbředlém sněhu, který ho doslova vtáhl do příkopu, kde se převrátil. Jednalo se o převozník vozidel, který v tu dobu vezl osm aut," popsala TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.

Související obsah

Provoz na místě nehoda dle policie nijak nenarušila. Alkohol prý řidič před jízdou nepožil a z nehody se mu podařilo vyváznout bez zranění.

Odtah převráceného náklaďáku si řidič dle policejní mluvčí zařídil sám prostřednictvím jedné z firem. Havárie ho nevyšla draho jen díky obrovskému štěstí - auta za miliony korun zůstala téměř nepoškozená. Znalec škodu odhadl na "pouhých" 95 tisíc.

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz