Domácí

Vážná nehoda u Plzně: Pro těžce zraněné dítě (4) spěchal vrtulník!

Vážná nehoda u Plzně: Pro těžce zraněné dítě (4) spěchal vrtulník!
Zdroj: HZS Plzeňského kraje, Krimi Plzeň

Po srážce osobního auta s kamionem na tahu z Plzně do Karlových Varů letěl vrtulník pro zraněné čtyřleté dítě a 35letého řidiče. Oba utrpěli středně těžká zranění, jednoho z nich museli hasiči z vozu vyprošťovat.

Vážná nehoda se odehrála ve středu po desáté hodině na hlavním tahu z Plzně do Karlových Varů. Osobní auto se tam srazilo s protijedoucím kamionem, píše portál Krimi Plzeň.

Řidič osobáku a teprve čtyřleté dítě jsou středně těžce zranění, vrtulník je přepravil na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice. Hasiči museli pravděpodobně 35letého muže ze zničeného auta vyprostit hydraulickými nástroji.

"Dle prvotních informací jel řidič s vozidlem Peugeot 206 ve směru od Plzně na Karlovy Vary a u Bezvěrova předjížděl před ním jedoucí kamion. Řidič zřejmě neodhadl vzdálenost protijedoucího kamionu, nestačil se zařadit do svého jízdního pruhu a strhl řízení," uvedli k nehodě policisté.

Související obsah

Ti se teď zabývají její přesnou příčinou a okolnostmi. Alkohol zatím vyloučili pouze u řidiče kamionu, u řidiče osobního auta ji nebylo možné kvůli zraněním provést. Policie nařídila odběr krve.

Silnici bezprostředně po nehodě uzavřeli, momentálně policisté řídí dopravu kyvadlově.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz