Domácí

Krvavá bodačka: Spor o sto korun málem skončil smrtí muže

Banální spor o sto korun málem skončil smrtí muže. Podle obžaloby ho bodla jeho sousedka, se kterou popíjeli na ubytovně v Lounech. Stalo se to asi před rokem. Ženě za to hrozí až 18ti leté vězení.

"Začali jsme se hádat, rozeběhla se tam na mě, já jsem se postavil a píchla do mě nůž," popsal okamžiky hrůzy bodnutý muž. 

Bodnutí takovým nožem do hrudníku rozhodně nemohlo dopadnout dobře. Muž měl ale štěstí, že nůž nezasáhl žádné vnitřní orgány. Podle žalobce šlo o pokus o vraždu.

"V hádce kvůli sto korunám bodla svého známého do hrudníku. Poškozený byl bezprostředně ohrožen na životě, nezemřel pouze shodou náhod," řekl státní zástupce Vladimír Jan. 

Související obsah

Ve sporu o stokorunu sehrál roli alkohol, který na ubytovně s partou dalších známých dvojice popíjela. Obžalovaná prý alkohol nakoupila a chtěla ho proplatit, poškozený jí ale peníze nechtěl dát, prý šlo o jeho poslední hotovost na vlak.

"Nechtěla jsem, bylo to v opilosti. Dohadovali jsme se, hrozně toho lituji," kála se obžalovaná žena. Nešlo přitom o její první podobný konflikt. Drobná žena v minulosti už jednou nožem bodla jiného známého. Tehdy policie incident vyhodnotila jako nehodu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz