Zahraničí

Alžběta má další pravnouče! Eugenie ukázala dojemnou fotku po porodu

Alžběta má další pravnouče! Eugenie ukázala dojemnou fotku po porodu
Zdroj: Profimedia

Britská královna Alžběta II. se může radovat již z devátého pravnoučete. Novopečenou maminkou se stala princezna Eugenie poté, co v úterý přivedla na svět chlapečka. Na sociálních sítích sdílela jemnou fotografii, kde ruce obou rodičů drží malou dětskou ručičku.

Alžbětina vnučka a dcera prince Andrewa v úterý porodila své první dítě. Chlapeček se narodil těsně před devátou hodinou ranní a vážil zhruba tři a půl kilogramu, uvedl deník The Mirror s odkazem na oficiální prohlášení Buckinghamského paláce. 

Hrdá maminka se už v den porodu pochlubila fotografií na sociálních sítích. Chlapečka ale světu v celé jeho kráse neukázala. Zvolila jemnější a diskrétnější formu, na černobílé fotce tak jsou vidět tři ruce.

Jedna patřící princezně Eugenii, druhá jejímu manželovi a třetí miminku. V popisku jsou místo slov jen tři srdíčka.

Eugenie rodila v nemocnici v Portlandu po boku svého manžela Jacka Brookshbanka. Jedná se už o deváté pravnouče britské královny, které je na 11. místě, co se následnictví trůnu týče.

Související obsah

Z osmi dalších pravnoučat jsou známy především děti prince Williama a vévodkyně Kate princové George a Louis a princezna Charlotte. Dále pak syn prince Harryho Archie, jehož matkou je vévodkyně a bývalá herečka Meghan.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz