Domácí

Roman (38) si šel zaběhat a zmizel. Pátrání má tragický konec!

Roman (38) si šel zaběhat a zmizel. Pátrání má tragický konec!
Zdroj: Profimedia

Psovodi, policisté pěší i na koních, hasiči či další dobrovolníci ve středu na Uherskohradišťsku pátrali po osmatřicetiletém Romanu J. Muž zmizel v pondělí odpoledne poté, co si vyrazil ven zaběhat. Hledání má bohužel smutný konec.

"Pátrání bylo ukončeno, muž byl nalezen bez známek života," uvedla stručně ve středu v poledne policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Na dotaz TN.cz dodala, že cizí zavinění bylo předběžně vyloučeno.

"V tuto chvíli muže hledají policisté z obvodních oddělení, z pohotovostního a eskortního oddělení, kriminalisté, psovodi se služebními psy, policisté na koních, ale i profesionální a dobrovolní hasiči a další dobrovolníci. V rámci pátrací akce využíváme také dron," hlásila mluvčí ještě ve středu ráno.

Pohřešovaný za sportem vyrazil z Kunovic v pondělí kolem čtvrté hodiny odpoledne. Od té doby se ovšem nikomu neozval, ven si s sebou přitom nevzal ani mobil a doklady.

Související obsah

"Pohřešovaný je 180 až 185 centimetrů vysoké štíhlé postavy. Má hnědé prošedivělé vlasy krátce střižené (strojkem) a zelené oči. Prsty na levé ruce má zdeformované po úrazu. Na sobě měl při odchodu z domu oblečení tmavé barvy," doplnila Kyšnerová.

Podle ní se pátrání rozběhlo v úterý, ale bez úspěchu. Nepomohly návštěvy nemocnic, nádraží, ale ani Romanových sousedů či známých. Nikdo o něm nic nevěděl. Svědci se mohli hlásit buď na lince 158, nebo osobně na policejních služebnách.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz