Domácí

Hromadná nehoda u Teplic blokuje silnici. Několik zraněných u Klecan

Hromadná nehoda u Teplic blokuje silnici. Několik zraněných u Klecan
Zdroj: HZS Ústeckého kraje

Nehody čtyř osobních aut zablokovala silnici mezi Teplicemi a Ústím nad Labem u Bystřan. Obešla se bez zranění. O několik lidí se naopak museli záchranáři postarat mezi Klecany a Zdibskem, kde se srazily dva náklaďáky s osobním vozem. Obě nehody vyšetřuje policie.

Hromadná nehoda v pátek dopoledne uzavřela silnici mezi Teplicemi a Ústím nad Labem. Čtyři osobní auta se srazila u Sezemic. Na místě zasahují záchranné složky.

Bouračka se obešla bez zranění. "Dvě jednotky vyjely k dopravní nehodě čtyř osobních aut na silnici mezi Teplicemi a Ústím nad Labem u Bystřan. Nikdo nebyl zraněn. Komunikace je po dobu zásahu uzavřena," uvedli hasiči na twitteru.

Policisté provoz odklání na dálnici D8. Silnice v úseku mezi Bystřany a Řehlovicemi zůstane zavřená do odvolání.

Vážná dopravní nehoda se v ranních hodinách stala i mezi obcemi Klecany a Zdibsko. Srazily se tam dvě nákladní vozidla s osobním autem. Několik lidí se zranilo, postarali se o ně záchranáři.

Související obsah

Okolnosti obou dopravních nehod teď budou vyšetřovat policisté.

U Klecan se srazily náklaďáky s autem, několik zraněných:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz