Zahraničí

Tajná fotka z paláce! Kate omylem ukázala George, Charlotte a Louise

Tajná fotka z paláce! Kate omylem ukázala George, Charlotte a Louise
Zdroj: Profimedia

Během koronavirové pandemie odhalují slaví nevědomky svoje soukromí. Stalo se to i vévodkyni Kate, která během videohovoru omylem ukázala dosud neviděné fotky tří královských potomků.

Princ William a vévodkyně Kate se nechali zvěčnit během videohovoru. Ty se kvůli koronavirové pandemii staly běžnou součástí našich životů. Manželka budoucího krále si ale nejspíš neuvědomila, že má za zády rodinné fotky.

Jsou to snímky prince George, princezny Charlotte a nejmladšího prince Louise, které příznivci královské rodiny ještě nikdy neviděli. Upozornil na to časopis People.

Vévodkyně svoje děti fotí sama a s oblibou je často i zveřejňuje, takže z "úniku" nejspíš nebude mít těžké spaní. Na jedné je s malým Louisem, na druhé pózují Charlotte s Georgem ve školních uniformách a na poslední v maskáčovém oblečení. Fotka nejspíš vznikla před Georgovými sedmými narozeninami, na zveřejněném snímku měl totiž stejné tričko.

Kate a William mají fotky svých dětí téměř všude. A to nejenom v jediném domě. Urozená rodina tráví pandemii ve svém venkovském sídle Anmer Hall v anglickém Norfolku. Protože mají ale Charlotte a George domácí výuku, královna Alžběta II. dvojici půjčila nedaleký Sandringham House, aby měli klid na práci. Kate si tam rodinné fotky převezla.

Související obsah

Po pravnoučatech se podle zdrojů z okolí rodiny nesmírně stýská Alžbětě i princi Philipovi. Ti se kvůli koronaviru zavřeli na hradě Windsor a opouštějí ho pouze ve výjimečných případech.

George, Charlotte i Louis. Královské děti potleskem podporují zdravotníky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz