Krimi

Dodávku řídil opilý, způsobil několik nehod. Nakonec zatarasil silnici

Obrovský hazard předvedl řidič dodávky na Břeclavsku. Na silnici vyrazil opilý, na kluzké vozovce způsobil několik nehod a nakonec zablokoval spojnici mezi Lednicí a Podivínem.

Divoká jízda opilého řidiče skončila na mostě přes řeku Dyji. Do zúženého místa se s dodávkou nevešel, narazil do svodidel a vozidlo převrátil na bok. Nehoda zablokovala oba pruhy silnice, na místě zasahoval i vrtulník s lékařem. Příčina nehody se vyjasnila hned po provedené dechové zkoušce.

"Řidič naštěstí v dodávce cestoval sám, mimo sebe nikoho dalšího nezranil. Po nehodě mu policisté naměřili hodnotu 1,38 promile alkoholu," informoval mluvčí jihomoravské policie David Chaloupka.

Související obsah

Svědci potvrdili, že mužova divoká jízda začala hned po nastartování. První auto naboural už při výjezdu z Podivína. Další řidiči pak upozornili policii, že dodávka nebezpečně kličkuje na silnici. Opilec způsobil několik menších kolizí, než auto převrátil na bok. Teď mu hrozí stíhání za obecné ohrožení pod vlivem alkoholu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz