Zajímavosti

Magický Valentýn 14. 2. 2021: Dnes je vhodný den na žádost o ruku!

Magický Valentýn 14. 2. 2021: Dnes je vhodný den na žádost o ruku!
Zdroj: Getty Images

Den svatého Valentýna připadl letos na neděli, takže pokud ho slavíte, máte čas si svátek náležitě užít. A když se necháte vést numerologickým rozborem od numeroložky Hanky Černé, můžete se právě dnes vyslovit!

I když tento Valentýn nemůžete vzít svou drahou polovičku do kina, nezoufejte. Podle numerologie to totiž vypadá na romantický den i bez toho. Rozbor pro TN.cz vypracovala numeroložka Hana Černá.

Výsledné číslo dne 14. 2. 2021 je trojka, která je mocná a dokonalá. Je to číslo tvůrčí představivosti, pozitivního myšlení a fantazie. Dodává optimismus a radost ze života. Také je příznivé pro uměleckou tvorbu, podporuje pěstování mezilidských vztahů a získávání popularity.

Související obsah

Navíc číslo tři přeje dosažení dílčích úspěchů. Představuje také vývoj, pokrok a vzestup. Je to den vhodný pro svou prezentaci a komunikaci jakéhokoliv druhu. A z toho vyplývá velmi důležitá informace pro letošní den sv. Valentýna.

Podle numeroložky je tento Valentýn totiž skvělým dnem pro zásnuby nebo uzavření sňatku. Takže pokud už delší dobu čekáte na ten pravý okamžik, kdy požádat svou lásku o ruku, nyní přišel. Navíc se dají lehce urovnat partnerské i jiné vztahové problémy.

Související obsah

Nedělní datum je také vhodné pro přivedení potomka na svět. Takže Valentýn nám letos opravdu přeje. "Užijte si ho a vyjádřete pozitivní city druhým. Láska je velmi silná pozitivní energie, která každému pomůže a povzbudí ho. Obzvlášť v této nelehké době," radí Černá.

Podle ní nejsme nikdy sami, někdo nás má vždycky rád a záleží mu na nás. Důležité je nejen přijímat, ale i dávat. "Važme si lásky a hlavně ji dejme najevo. Někdy stačí jen pár slov a může se nám příznivě změnit život," dodává numeroložka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz