Svatba na první pohled

Velká proměna Natálky ze Svateb. Pánové, co tomu říkáte?

Velká proměna Natálky ze Svateb. Pánové, co tomu říkáte?
Zdroj: TV Nova

Kontroverzní Natálka z pořadu Svatba na první pohled se pochlubila novými silikony. Blonďatá kráska operaci podstoupila na začátku února a nyní se pyšní poprsím velikosti čtyři. S výsledkem je podle svých slov velmi spokojená.

Na začátku nového roku se rozhodla splnit si svůj sen účastnice televizního pořadu Svatba na první pohled Natália Mykytenko. Už na konci ledna proto absolvovala svou první konzultaci u plastického chirurga kvůli zvětšení poprsí.


"Od mých 17 až 18 let to byl můj dlouhodobý sen. Jsem zastáncem velké hrudi. Přijde mi to u ženy velmi přitažlivé,“ svěřila se TN.cz Natálka, která byla podle svých slov už na tento zákrok jak finančně, tak psychicky připravená. Zároveň přiznala, že k tomuto razantnímu kroku rovněž přispělo zviditelnění v pořadu TV Nova.


Na začátku února proto podstoupila operaci. Ze zákroku však měla velký strach. "Tohle byla moje první narkóza a operace vůbec. Byla jsem celá vyděšená, i když byla narkóza nakonec příjemná. Probuzení však bylo velmi náročné, protože se dostavila ohromná bolest,“ popsala Natálka.


Podle blondýnky zákrok trval déle, než původně měl. Na vině byla prý modelace jednoho ňadra. S výsledkem je však už nyní velmi spokojená. "Momentálně je to nějaký sedmnáctý den od operace a už teď jsem spokojená. Věřím, že za dva až tři měsíce to navíc bude ještě lepší,“ těší se.

Související obsah


Drobná kráska také přiznala, že od té doby, co má zvětšená prsa, jí to dodalo více sebevědomí a cítí se velmi žensky. "Jsem za to strašně ráda a moc vděčná. Cítím se i daleko více spokojenější,“ uzavřela Natálka.

Podívejte se, jak blonďatá kráska dovádí na sociálních sítích:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Svatba na první pohled

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz