Domácí

Modelka Kašáková je maminkou. Chlapeček dostal krásné jméno

Modelka Kašáková je maminkou. Chlapeček dostal krásné jméno
Zdroj: Veronika Kašáková

Modelka Veronika Kašáková (31) se stala maminkou. V úterý přivedla na svět chlapečka, kterému s partnerem Milanem dali jméno Matyáš. Bývalá finalistka soutěže krásy se o radostnou informaci podělila na sociálních sítích.

Přestože se kráska snažila pohlaví miminka utajit, nakonec to nevydržela a před časem se pochlubila, že to bude kluk. "Jen jsme vám chtěli ještě oznámit, že čekáme chlapečka. A mooooooc se na něj těšíme,“ napsala k jedné ze svých fotografií.


Krásný klouček však novopečené rodiče napínal do poslední chvíle a přišel na svět až několik dnů po plánovaném termínu. "Ahoj světe internete. Konečně jsem tu mezi vámi, narodil jsem se 16. 2. 2021. Jmenuji se Matyáš a těšil jsem se na vás, dával jsem si malinko na čas, pekl se do krásy, abych se mamince a tatínkovi líbil,“ napsala modelka k fotce na sociální síti.

Související obsah


Malý Matyášek při narození vážil 4,210 kilogramu a měřil 53 centimetrů. Z miminka má radost také bratr Veroniky moderátor Snídaně s Novou a Počasí Karel Kašák.

"Očekávali jsme jeho narození delší dobu. Když nám Verunka v úterý zavolala z porodnice, tak jsem neměl slov. Na to, že jsem moderátor, jsem nedokázal nic říct a jen jsem se díval a usmíval se,“ neskrýval své dojetí Kašák.


Moderátor TV Nova také doplnil, že chlapeček je zdravý a má se čile k světu. "Prý je mi podobný. Verunka byla po porodu hrozně krásná. Slušelo jí to a zářila štěstím,“ doplnil.

Zpěvačce Monice Bagárové se narodila dcera. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz