Krimi

Muž (41) měl zabít své rodiče. Pak se zabarikádoval v obchodě s rukojmí

Obrovské drama se odehrálo ve středu ve slovenském Kežmarku. Jednačtyřicetiletý muž v nákupním centru držel v kanceláři prodavačku jako rukojmí. Po dlouhých sedmi hodinách se kriminalistům podařilo ženu vysvobodit a muže zadržet.

Jednačtyřicetiletý muž měl ve středu podle informací portálu Tvnoviny.sk v jedné z bytovek v Kežmarku zabít své rodiče. Před odchodem měl nechat v bytě zapnutý plyn. 


Následně se měl dotyčný přesunout do asi 200 metrů vzdáleného nákupního centra Tesco. Tam se zabarikádoval v kanceláři s jednou ze zaměstnankyň centra, kterou si vzal jako rukojmí. Podle svědků byl muž ozbrojený nožem.

Související obsah


"Před Tesco krátce poté dorazilo několik policejních aut, hasiči, sanitka a později také příslušníci speciální jednotky a vyjednávací tým,“ píší Tvnoviny.sk. Policisté po přijetí oznámení okamžitě evakuovali celé obchodní centrum.


Po dlouhých sedmi hodinách vyjednávání se specialistům podařilo ženu vysvobodit a muže zadržet. Celá akce skončila až ve čtvrtek před druhou hodinou ráno. 


Podezřelým je jednačtyřicetiletý Ľudovít Š., který je v invalidním důchodu. Podle informací sousedů se měl s rodiči často hádat. Případem se zabývají kriminalisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Píše se na Deník.cz