Domácí

Žena na Plzeňsku přijela pomoct s porouchaným autem. Jiné ji smetlo

Žena na Plzeňsku přijela pomoct s porouchaným autem. Jiné ji smetlo
Zdroj: TV Nova

Řešení obyčejné poruchy se v pátek večer na Plzeňsku proměnilo v horor. Když jednomu z řidičů auto vypovědělo službu, zavolal si na pomoc své blízké. Jakmile však žena, která spolu s dalšími přijela podat pomocnou ruku, vystoupila z vozu, srazila ji protijedoucí dodávka.

K nehodě došlo nedaleko obce Holýšov na Plzeňsku. Muž za volantem auta značky Kia zůstal vězet na místě, když jeho vůz vypověděl službu. Na pomoc si zavolal své blízké. Jednadvacetiletou ženu, která přijela spolu s nimi, ale poté, co vystoupila z auta, srazila protijedoucí dodávka.

"Policisté řeší dopravní nehodu, při které došlo ke střetu dodávky Renault řízené řidičem ročník 1973 se ženou ročník 2000 na silnici I/26 směr Stod. Dle prvotních informací při vystoupení spolujezdkyně z vozidla, které mělo přijet na pomoc, došlo ke střetu ženy s právě projíždějící dodávkou, která dotčené místo objížděla směrem na Stod," řekla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Související obsah

Dodávka mladou ženu smetla v místě, kde se silnice rozšiřuje do dvou stoupajících pruhů. S vážnými zraněními skončila v nemocnici. "Lékařská záchranná služba z místa nehody transportovala mladou ženu ve velmi vážném stavu, v bezvědomí a na řízené plicní ventilaci do fakultní nemocnice na akutní příjem," řekla mluvčí krajských záchranářů Mária Svobodová.

Podle informací policistů řidič dodávky před jízdou alkohol nepožil. U zraněné ženy dechovou zkoušku nebylo možné provést. Místo nehody bylo zhruba hodinu neprůjezdné. "Příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření," dodala Hokrová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz