Zahraničí

Tragická nehoda u Nových Zámků na Slovensku: Tři lidé zemřeli

Tragická nehoda u Nových Zámků na Slovensku: Tři lidé zemřeli
Tragická nehoda u Nových Zámků na Slovensku Zdroj: Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Ke zcela sešrotovanému vozidlu, které havarovalo u obce Nové Zámky, vyjeli v neděli ráno slovenští hasiči a záchranáři. V autě cestovalo celkem pět lidí, tři z nich vážnou nehodu nepřežili.

Nehoda se stala na rovném úseku silnice číslo I/64 asi 500 metrů od Nových Zámků ve směru na Nitru. 37letý řidič auta značky AUDI A6 z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo vozovku a narazil do stromu.

"Následkem nehody skončilo vozidlo s pěti účastníky mimo vozovku, převrácené a zdemolované vedle cesty. Pod ním se nacházel jeden člověk. Po prozkoumání okolí havarovaného vozidla byly nalezeny další osoby," potvrdil zástupce slovenského Prezídia Hasičského a záchranného sboru. "Událost si vyžádala tři mrtvé, dva lidé jsou momentálně v péči záchranné služby," doplnili hasiči.

 

Související obsah

Zraněním podlehli dva muži ve věku 32 a 35 let a jedna 24letá žena. Řidič se svou 22letou spolujezdkyní byli se zraněními převezeni do novozámecké nemocnice.

Policie Slovenské republiky na místě vyloučila přítomnost alkoholu. "Řidič byl po nehodě schopný podrobit se dechové zkoušce a její výsledek byl negativní," informovali slovenští policisté. Okolnosti a příčina nehody se stále vyšetřují.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz