Domácí

Dodávka sestřelila osobní auto ze silnice. Na místě dva mrtví

Špatný odhad zřejmě stojí za tragickou autonehodou, která se stala v pondělí po poledni na Chomutovsku. Osobní auto nedalo u odbočky na Kadaň přednost dodávce jedoucí po hlavní silnici, a ta ho sestřelila do příkopu. Na místě zemřel řidič osobního auta i jeho spolujezdkyně.

Tragicky skončila dopravní nehoda pro dva lidi v osobním autě, které vjíždělo na hlavní silnici spojující Chomutov a Klášterec nad Ohří. Dvojice nepřežila srážku s dalším vozidlem.

"Řidič osobního auta podle prvotních informací zřejmě nedal přednost dodávce jedoucí po hlavní silnici," řekla TN.cz mluvčí policie Ústeckého kraje Miroslava Glogovská. "Řidič a jeho spolujezdkyně na místě zemřeli," konstatovala policejní mluvčí.

Související obsah

Zásah záchranářů, hasičů a policie i vyšetřování příčin tragédie u obce Vernéřov si vyžádaly omezení dopravy. "Policie řídila dopravu kyvadlově jedním pruhem," upřesnila Miroslava Glogovská. Na místě zasahoval podle mluvčího hasičů Lukáše Marvana i vrtulník Letecké záchranné služby. Prázdný se ale musel vrátit na základnu.

"Dvě osoby bohužel utrpěly smrtelná zranění, kterým podlehly ještě před příletem vrtulníku," konstatoval mluvčí záchranářů Prokop Voleník. Lehce zraněného řidiče dodávky převezla sanitka do nemocnice v Kadani.

Vrtulník zasahoval také u sobotní tragické nehody u Českých Budějovic. Podívejte se na reportáž TV Nova: 

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz