Zahraničí

Ozbrojený únos mazlíčků Lady Gaga! Postřelený přítel ve vážném stavu

Americké zpěvačce Lady Gaga (34) ukradli dva francouzské buldočky. Ozbrojené přepadení a krádež se odehrála ve středu večer v Los Angeles. Jeden z dvojice zlodějů zaútočil na Ryana Fischera, který pro zpěvačku pracuje a který právě venčil její psy. Lupič ho postřelil, psy ukradl a z místa činu ujel.

Třicetiletý Fischer, který psy venčil, je hospitalizován se střelným zraněním. Podle vyjádření policie se mu psy pokusili ukrást dva muži, kteří vedle něj zastavili v autě. Pokusil se je zahnat, jeden z pachatelů na něj však vystřelil z poloautomatické zbraně a buldočky ukradl.

Lady Gaga už nabídla za vrácení psů Koji a Gustava odměnu 500 tisíc dolarů (cca 10 milionů korun), kterou nálezci vyplatí, aniž by se ho na cokoli ptala, uvedl její PR manažer. Pro tento účel a na informace o hledaných psech již celebrita zřídila i e-mailovou adresu KojiandGustav@gmail.com.

Při ozbrojeném přepadení byl přítomen i třetí zpěvaččin francouzský buldoček - fenka Asia, které se však podařilo včas uprchnout. Později ji našel jiný zpěvaččin zaměstnanec, píše agentura AFP.

Francouzský buldoček patří k drahým psím plemenům, ti nejlepší můžou stát tisíce dolarů (desetitisíce korun). Zda se zloději zaměřili speciálně na psy Lady Gaga, nebylo bezprostředně zřejmé.


Související obsah

Zpěvačka se momentálně nachází v Římě, kde natáčí film Gucci v režii Ridleyho Scotta. Lady Gaga v něm ztvární Patrizii Reggianiovou, která dala v roce 1995 zavraždit svého exmanžela Maurizia Gucciho, vnuka legendárního módního návrháře Guccio Gucci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz