Zajímavosti

Přichází úplněk ve znamení Panny: Pozor na to, co jíte, varuje astroložka

Přichází úplněk ve znamení Panny: Pozor na to, co jíte, varuje astroložka
Zdroj: Getty Images

Úplněk ve znamení Panny přináší 27. února potřebu dávat věci do pořádku. "Přísná Panna" vyzývá, aby lidé začali s jarním úklidem. A hlavně si hlídejte dnes jídelníček, tento úplněk má podle astroložky velký vliv na trávicí trakt!

Tento úplněk v Panně bude dávat věci do pořádku. Panna je přísná na sebe i na druhé. Podle astroložky Hany Černé je vhodná doba na to, abychom si udělali pořádek ve svém životě a v domácnosti.

"Panna má ráda pořádek a pravidla. Takže budeme citově náročnější, více citliví, ale i hodně kritičtí," říká astroložka. Je potřeba věci analyzovat a nenechat se ovlivnit pouze city. Což právě toto úplňkové znamení umožňuje. "Panna dokáže být přesná a konkrétní, jako my v tento den," dodává Černá.

Související obsah

Podle astrologie by si lidé měli dát pozor hlavně na trávicí ústrojí, které je výrazně ohroženo. Pak také nervový systém, slinivka, slezina, tenké a tlusté střevo. "Není vhodná žádná operace kromě akutních," varuje Černá. Všechny zákroky, které můžou počkat, je vhodné přesunout na další den.

Úplňkový den je vhodný k půstu na očistu trávicího ústrojí, a to právě díky velkému vlivu na trávení. Ráno je vhodné ráno vypít nalačno sklenici vlažné vody k nastartování trávicího traktu. Také je podle astroložky vhodná doba na sázení raných druhů zeleniny. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz