Domácí

Namol opilý hoch (14) se z metra plazil, pak skoro strhl alkoholtester

Pohled na člověka, který se ze soupravy metra dokáže sotva vyplazit ven, se v neděli večer naskytl dozorčímu stanice Náměstí Republiky v Praze. Následně se ukázalo, že jde o namol opilého čtrnáctiletého chlapce.

"Silně opilého člověka se zdravotními problémy vyjela autohlídka prověřit do stanice metra Náměstí Republiky. Na nástupišti seděl mladík, na kterého dohlíželi dva cestující a dozorčí stanice. Záchranná služba již byla na cestě, po jejím příjezdu strážníci zdravotníkům pomohli převést mladíka do sanitního vozu," popsala nedělní večerní pozdvižení mluvčí pražských strážníků Jiřina Ernestová.

Teenager byl tak opilý, že nedokázal kontrolovat své pohyby ani chování. Provedená dechová zkouška vzápětí ukázala hodnotu 3,53 promile alkoholu, navíc strážníci zjistili, že mladému opilci je pouhých 14 let.

Související obsah

"Záchranáři nezletilého převezli do nemocnice a celou věc si k dalšímu šetření převzala státní policie," doplnila Ernestová. Neuvedla, kde se chlapec dokázal takhle "zřídit."

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala dopravní nehoda

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala v pátek večer dopravní nehoda dvou osobáků. Komunikace je na 70. km uzavřena.

Píše se na Deník.cz