Zahraničí

Bylo to o chlup. Přítel Lady Gaga popsal, jak přežil brutální přepadení

Bylo to o chlup. Přítel Lady Gaga popsal, jak přežil brutální přepadení
Zdroj: Profimedia

Ryan Fischer, přítel a zaměstnanec zpěvačky Lady Gaga, poprvé z nemocnice promluvil o tom, jak před pár dny "jen o chlup" unikl smrti. Když v Los Angeles venčil zpěvaččiny psy, neznámý lupič ho střelil do hrudi, aby mohl zvířata ukrást. I když se buldočky už podařilo najít, agresor stále uniká.

Fischera dosud neznámý pachatel střelil do prsou poloautomatickou pistolí minulý týden v Hollywoodu, tedy ve čtvrti Los Angeles v Kalifornii. Spolu s komplicem pak z místa utekli s buldočky Kojim a Gustavem.

Na místě tak zůstal pouze vážně zraněný Fischer, který čtyřnohé mazlíčky světoznámé zpěvačky venčil a třetí buldoček - fenka Miss Asia. Právě ji muž označil za svého anděla strážného. Prý mu dodala sílu k tomu, aby přežil.

"Moje panické výkřiky se zklidnily, když jsem se na ni podíval. I když bylo jasné, že krev rozlévající se kolem jejího tělíčka je moje vlastní," cituje z Fischerova příspěvku na sociálních sítích britská BBC.

"Utěšoval jsem Miss Asii jak nejlíp jsem dokázal, děkoval jsem jí za všechna úžasná dobrodružství, která jsme spolu prožili. Taky jsem se omlouval, že jsem nedokázal ochránit její bratry. A pak jsem se rozhodl, že se je pokusím zachránit. A sebe taky," přiznal Ryan Fischer v emotivním statusu na instagramu.

Související obsah

Lékaři očekávají, že navzdory velmi vážným zraněním se muž plně zotaví. Unesené buldočky už se podařilo najít - Kojiho a Gustava přivedla v pátek na policii v Los Angeles žena, která psy objevila na ulici. Podle vyšetřovatelů s jejich krádeží nemá nic společného. Zato útočník a jeho komplic spravedlnosti unikají, kriminalisté je dosud neidentifikovali.

Psi Lady Gaga se našli. Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

Zatím není také jasné, zda Lady Gaga nálezkyni buldočků vyplatí odměnu půl milionu dolarů (necelých 11 milionů korun), kterou nabídla krátce po únosu svých psů. Zpěvačka aktuálně natáčí film v Římě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz