Krimi

Hádka a křik, pak ticho. Dívka se po smrti Tomáše zhroutila, je ve vazbě

Hádka a křik, pak ticho. Dívka se po smrti Tomáše zhroutila, je ve vazbě

Až 16 let ve vězení hrozí dvacetileté dívce, která o víkendu v Ostravě Porubě v jednom z panelákových bytů nožem smrtelně zranila svého přítele. Dívka se po útoku zhroutila, přesto ji okresní soud poslal do vazby.

Tragicky skončila láska dvou mladých lidí v Ostravě. Tomáš je po smrti a jeho dvacetiletá přítelkyně čeká ve vazbě na soud. Právě ona totiž měla zabít svého partnera.

Tragédie se odehrála v jednom z paneláků kolem jedenácté hodiny večer. "Podle prvotních indicií se zřejmě v bytě nejdřív odehrála partnerská hádka, která skončila smrtelným zraněním. Po útoku byla ještě v bytě zadržena žena, která později byla obviněna," sdělila k případu mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Z bytu mladého páru se podle sousedů hádky ozývaly často, osudný večer nebyl výjimkou. "Slyšela jsem křik," potvrdila TV Nova jedna z žen, které v paneláku bydlí. Pak ale nastalo ticho. Do konfliktu, ve kterém podle známých páru měl sehrát roli i alkohol, se připletl nůž a neštěstí bylo na světě. 

Související obsah

"Kolegové z kriminalistické techniky zajistili stopy, které budou vyhodnocovat a analyzovat. Na místě události byla poskytnuta i pomoc psychologického interventa," dodala Viačková. 

Podle informací TV Nova se dívka po incidentu zhroutila, Okresní soud v Ostravě ji už poslal do vazby. Čelí obvinění z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. 

Podle prvotních informací z místa se dívka měla bránit, že jednala v sebeobraně. Známí Tomáše jsou ale jiného názoru a posílají dívce hrozivé vzkazy. Co si o případu myslí, se dočtete zde.

Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz