Domácí

Ukřičená Lucie z Výměny manželek se opět vdala! Vzala si muže, který seděl za vraždu

Ukřičená Lucie z Výměny manželek se opět vdala! Vzala si muže, který seděl za vraždu
Zdroj: Tick Tock/ Facebook

Osminásobná matka Lucie z Výměny manželek do toho práskla! Za manžela si ovšem vzala pěkné kvítko. Stal se jím její bývalý spolužák a odsouzený vrah Michal Navrátil. S ním se dala dohromady krátce po natáčení.

Berete si zde přítomného Michala Navrátila? Tak tato slova slyšela před pár dny Lucie, která se proslavila v poslední sérii reality show Výměna manželek. Na otázku s radostí odpověděla ano. A zdá se, že novomanželé měli bujarou oslavu.


Dle videa, které sdíleli na sociálních sítích, se stoly prohýbaly pod tíhou chlebíčků a jiných dobrot. Z reproduktorů vyhrávala hlasitá romská muzika a alkohol tekl proudem. Lucie se také předvedla v dlouhých bílých šatech. Ženich měl černý oblek a kravatu.


Lucie se divákům Výměny manželek vryla do paměti jako ukřičená hysterka a neuvěřitelná špindíra. Diváky také šokovala tím, že má osm dětí, z nich čtyři jí byly odebrány. Ještě ve Výměně manželek společně žila s přítelem Stanislavem, který byl o dvacet let starší než Lucka. Sama ho v pořadu popsala jako "muže, který páchne výkaly".

Související obsah


Dnes už je ovšem všechno jinak. Vztah se Stanislavem je už pasé a nyní si užívá společné chvíle s trestancem Michalem. "Potkala jsem bývalého spolužáka, s ním jsem vlastně rok. Dali jsme se dohromady asi 14 dní nebo tři týdny po Výměně,“ svěřila se Lucie. A s Michalem prý plánují i společného potomka.


Michal přitom stojí za krvavou tragédií z roku 2009, která se stala na diskotéce v Rakovníku. Michal podle verdiktu soudu dvakrát bodl nožem při hádce jiného muže a ten zraněním podlehl. Za čin byl odsouzen na 12 let ve věznici s ostrahou. Nyní je už na svobodě a může si tak vychutnával společné chvíle se svojí novomanželkou.

Připomeňte si Lucii ve Výměně manželek v krátkém videu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz