Zahraničí

Uhodli všech sedm čísel v loterii. Ale z jackpotu nedostanou ani cent!

Uhodli všech sedm čísel v loterii. Ale z jackpotu nedostanou ani cent!
Zdroj: Profimedia

Neskutečný pech měla mladá dvojice, která v loterii uhodla všechna čísla a měla vyhrát 182 milionů liber (5,5 miliardy korun). Když se o jackpot ve hře Euromiliony přihlásili, ukázalo se, že nedostanou ani cent. Za podanou sázenku totiž nevědomky nezaplatili.

Devatenáctiletá Rachel Kennedyová a o dva roky starší Liam McCrohan zažili během krátké chvíle něco, co se jen tak někomu nestane. Pocit neskutečného štěstí, když zjistili, že po pěti týdnech sázení stejných čísel trefili dokonce jackpot, vystřídalo obrovské rozčarování. V loterijní společnosti totiž zjistili, že nic nevyhráli, i když uhodli všechna vylosovaná čísla!

"Byla jsem na vrcholu blaha, když jsem zjistila, že jsme vyhráli. Ale když se ukázalo, že ne, byl Liam víc naštvaný než já," popsala studentka Univerzity v Brightonu, jak britský pár událost prožíval.

Související obsah

Vina je spíš na její straně. Právě ona zakládala sázkařský účet, aby mohli podávat sázenky online, ale nehlídala si průběžně, kolik peněz tam ještě zbývá. A to se jí vymstilo při podání vítězné sázenky. "Platba neproběhla, na účtu nebylo dost peněz," popsala studentka oboru podnikání pro list Mirror příčinu, proč loterijní společnost jejich tip nakonec neuznala.

Oba jsou i přes neskutečnou smůlu rozhodnuti v sázení pokračovat. Změní ale podávaná čísla, protože ta původní jim podle Rachel "přinesla smůlu".

Rekordní výhra v loterii padla v USA. Podívejte se na reportáž TV Nova: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz