Zajímavosti

Z Davida Krause je novopečený otec! Zázrak zázraků, chlubí se dcerkou

Z Davida Krause je novopečený otec! Zázrak zázraků, chlubí se dcerkou
Zdroj: Profimedia

Zpěvák a herec David Kraus se ve svých 41 letech stal poprvé otcem! Těhotenství Sarah Opravilové (21) se páru podařilo před veřejností utajit, až nyní šla hvězda pořadu Tvoje tvář má známý hlas s pravdou ven.

"Rád bych se s vámi podělil o tu nejkrásnější zprávu. Narodila se nám nádherná, zdravá holčička jménem Ester. Splnil se mi sen všech snů," rozplýval se nadšený novopečený tatínek na instagramu.

David Kraus přitom nešetřil chválou. "Děkuju nejvíc její mamince, na kterou jsem moc pyšný. Je to ten největší zázrak zázraků, díky kterému se vám v jednom okamžiku změní život...“ dodala hvězda pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Davidova o dvacet let mladší partnerka Sarah Opravilová přivedla holčičku na svět ve stejné porodnici, ve které rodila i herečka Veronika Arichteva. "Mnohokrát děkuji porodnici v Podolí za skvělou péči a jejich dobrou náladu v této nelehké době. Sledoval jsem s respirátorem, jak se chovají k ostatním lidem. Neskutečná pozornost a ohleduplnost. Každý je tam VIP a tak to má být. A to se tam rodí v podstatě nepřetržitě,“ nadšeně oznamoval.

Související obsah

Co se fotografie dcery týče, tu David Kraus zveřejnit nechtěl. "Je to pro mě teď velmi soukromé a křehké," vysvětlil. 

Zpěvák a herec se dcery dočkal zhruba dva a půl roku poté, co se rozešel s tenistkou Barborou Strýcovou. Ta ho po třech let vztahu opustila kvůli lásce k šéfredaktorovi známého ženského časopisu.

Davida Krause si diváci TV Nova mohou pamatovat zejména pro jeho působení v show Tvoje tvář má známý hlas, kde si střihnul hned několik zajímavých rolí. Mezi nejoblíbenější proměny patří i jeho převtělení do Waldemara Matušky.

Na video se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz