Domácí

Hvězda SuperStar se stala maminkou. Kvůli rakovině se bála nejhoršího

Hvězda SuperStar se stala maminkou. Kvůli rakovině se bála nejhoršího
Veronika Stýblová Zdroj: TV Nova

Zpěvačka Veronika Stýblová se raduje z prvního potomka. Finalistka SuperStar 2013 se pochlubila fotkou z porodnice, narodil se jí zdravý chlapeček. Ještě před rokem se přitom obávala, že děti mít nikdy nebude. Hrozila jí totiž rakovina děložního čípku, jak sama svěřila fanouškům.

Veronika Stýblová se poprvé stala maminkou. V pátek se jí narodil zdravý chlapeček, dostal jméno Sebastian. Radostnou novinou se okamžitě pochlubila svým příznivcům.

"Největší láska na světě! Narodil jsem se 5. března 2021 (na termín) v 5:41 hodin ráno. Mám 3920 gramů, takže jsem pořádný kus chlapa a ne žádný ořezávátko. A maminku jsem dlouho netrápil, byl to fakt fofr. Oba jsem v pořádku a taťka je na nás moc pyšnej," napsala na instagramu.

Zpěvačce oblíbené skupiny Verona a finalistce SuperStar 2013, která se v pěvecké soutěži probojovala až mezi pět nejlepších, musel spadnout obří kámen ze srdce. Ještě před rokem si totiž procházela náročným obdobím a bála se, že nikdy děti mít nebude.

Související obsah

Hrozila jí totiž rakovina děložního čípku. Naštěstí včas podstoupila operaci a už pár měsíců nato se jí podařilo otěhotnět. "Byla jsem smířená s tím, že nikdy nebudu maminkou. Život mi dal ale druhou šanci. Řekli jsme si, že jdeme do toho. A podařilo se. Budeme maminka a tatínek," radovala se loni v září.

Všechno dobře dopadlo a syna už má v náruči. "Neskutečně děkuji svému manželovi za podporu. Miluji tě! A taky chci moc poděkovat všem sestřičkám a paní doktorce, že byly tak úžasné," uzavřela novopečená maminka.

Podívejte se na jedno z vystoupení Veroniky Stýblové ze SuperStar 2013:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz