Krimi

Řidičku minul o chlup. Do policejního auta u Klatov vlétl kus ledu. VIDEO

Jak může být led uvolněný za jízdy nebezpečný, se o víkendu přesvědčila na Klatovsku policejní hlídka. Zmrzlá "střela," která se uvolnila z protijedoucího kamionu, totiž vlétla čelním sklem do hlídkového vozu a roztříštila se až na zadním sedadle.

"V sobotu jel jednadvacetiletý muž z Klatovska s vozidlem značky Man s připojeným přívěsem po silnici II/191 ve směru od Klatov na Nýrsko. V 11:07 za obcí Starý Láz projížděl pravotočivou zatáčku, když se ze střechy uvolnil led, jenž dopadl na čelní sklo protijedoucího služebního vozidla Škoda Octavia," informovala v pondělí policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Sklo náraz letícího kusu zmrzlé vody nevydrželo, led tak vletěl do policejní oktávky a na malé kousky se rozbil až na zadním sedadle. V tu chvíli byl kromě policistky za volantem uvnitř auta ještě spolujezdec. "Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění a odhadnutá hmotná škoda činí 20 tisíc korun," doplnila Ladmanová.

Související obsah

Řidič kamionu pokračoval v jízdě, o chvíli později se ale vracel stejnou cestou zpátky a policisté tak neváhali, náklaďák zastavili a šoféra legitimovali. Jaký trest mu hrozí, Ladmanová nespecifikovala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz