Zahraničí

Místo svatby nastal rozchod! Americká hvězda je zase volná

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez a její přítel Alex Rodriguez se po čtyřech letech údajně rozešli. Hvězdný pár, který společně vychovával čtyři děti, měl dokonce před svatbou. Podle médií může být za rozpadem vztahu nevěra.

Vypadá to, že 51letá americká hvězda známá jako J-Lo je zase volná. A to měla zpěvačka Jennifer Lopez už brzy obléct svatební šaty a vzít si svého snoubence Alexe Rodrigueze. Teď je ale zřejmě všechno jinak.

Místo svatby totiž přišel rozchod. A to si ještě před měsícem veřejně vyznávali lásku ve videích pro fanoušky. Pár se zasnoubil v březnu 2019 na romantické dovolené na Bahamách, kde Jennifer dostala obří diamantový prsten.

Dvouleté čekání na svatbu, která se dokonce dvakrát posouvala, se ale zřejmě stalo páru osudným. "Nejdřív jsme se měli brát v červnu 2019, všechno jsme měli naplánované. Pak jsme se chtěli vzít v Itálii, ale ta byla loni v dubnu kvůli pandemii nejhorším místem na planetě," popsala herečka.

Související obsah

Známý sportovec si Jennifer hýčkal drahými dárky. Vychovávali spolu dokonce čtyři děti. Dvojčata, která má herečka se zpěvákem Marcem Anthonym, a Alexovy dvě dcery z předchozího vztahu.

Zatím není jasné, proč se rozešli - některá média píší o Rodriguezově nevěře. Toho měla okouzlit třicetiletá hvězdička z reality show a J-Lo zřejmě došla trpělivost.

klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz