Krimi

Rodinná vyjížďka skončila tragicky, cyklista zemřel před očima blízkých

Rodinná vyjížďka skončila tragicky, cyklista zemřel před očima blízkých
Zdroj: TV Nova

Starší cyklista zahynul v neděli dopoledne u Žďárku na Liberecku poté, co přelétl přes řídítka. Nepomohla mu ani nasazená přilba. Všemu navíc přihlíželi mužovi blízcí, kteří byli s ním.

Policisté se o vážném pádu cyklisty u obce Žďárek dozvěděli krátce po půl jedenácté dopoledne od záchranné služby.

"Na místě zasahovaly okamžitě všechny složky Integrovaného záchranného systému. K havárii došlo na silnici II. třídy poblíž hotelu Zlatá Hvězda a zároveň výjezdu na rychlostní silnici I/35. Cyklista seniorského věku jel společně se svou rodinou ve směru od Turnova na Žďárek a ze zatím blíže nezjištěných příčin zřejmě prudce zabrzdil a přelétl přes řídítka," přiblížila samotnou nehodu policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

Související obsah

Muž měl sice na hlavě nasazenou cyklistickou přilbu, i přesto ale utrpěl tak vážná zranění, že jim podlehl přímo na místě. Přivolaný lékař už tak pouze konstatoval smrt.

"Na místo byli zároveň vysláni interventi záchranné služby, kteří poskytovali psychologickou pomoc přítomné rodině. Nehodou se nyní budou zabývat liberečtí kriminalisté. Byla nařízena soudní pitva, která by měla blíže objasnit příčinu úmrtí," uvedla Šrýtrová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz