Domácí

Viktor (23) dorazil do nemocnice, omdlel a zemřel! Případ řeší policie

Viktor (23) dorazil do nemocnice, omdlel a zemřel! Případ řeší policie
Zdroj: Getty Images

Policisté prošetřují smrt třiadvacetiletého Viktora M. Mladík dorazil v pondělí večer do nemocnice v Chomutově, kde si stěžoval na bolesti a zhoršené dýchání. Nakonec zkolaboval. Ačkoli se ho lékaři pokoušeli hodinu resuscitovat, muže se oživit nepodařilo. Případ na popud rodiny začala prošetřovat policie.

Na redakci TN.cz se obrátili známí a příbuzní Viktora M., aby upozornili na případ, který se v pondělí večer stal v chomutovské nemocnici. 

Mladík (23) okolo šesté hodiny večer dorazil na pohotovost s bolestí na hrudi. Po chvíli si začal opakovaně stěžovat, že se mu špatně dýchá a brní mu ruka. Nakonec zkolaboval a k hrůze všech přítomných zemřel. 

 

Související obsah

 

"Přišel na ambulanci, udělalo se mu špatně. Byl hodinu resuscitován. Bohužel došlo k úmrtí,“ potvrdila TN.cz mluvčí Krajské zdravotní Jana Mrákotová. "Více informací poskytnout nemůžeme s ohledem na probíhající vyšetřování,“ dodala.

 

Rodina je přesvědčená, že nemocnice pochybila, a obrátila se proto na policii. "Mohu potvrdit, že jsme včera přijali trestní oznámení týkající se úmrtí pacienta v chomutovské nemocnici, kterým se zabýváme,“ oznámila TN.cz policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz