Krimi

Na Táborsku řádí víc zlodějů než obvykle. Zaměřují se na rodinné domy

Policie na Táborsku zaznamenala v poslední době zvýšený počet krádeží v rodinných domech, a to v době, kdy uvnitř spali majitelé. Několik lidí se ale vzbudilo a zloděje dokonce zadrželi a předali policii. Ta vyzývá všechny, aby se zamykali.

Jeden z posledních případů se odehrál v úterý v noci nedaleko Tábora. Podezřelý muž chvíli po půlnoci zkoušel dveře jednoho z rodinných domů. Když zjistil, že je odemčeno, vešel dovnitř a začal prohledávat kuchyni a obývací pokoj.

Majitele ale probudil, ten ho zadržel a pak předal policii. Pár dní předtím se skoro stejná situace přihodila mladému páru, který bydlí v centru Tábora. Do jejich neuzamčeného bytu také chvíli po půlnoci vlezla žena, která v rychlosti sebrala kabelku a peníze.

I ona mladý pár probudila. Následovala pak honička po městě, kdy se žena snažila utéct. To se jí ale nepodařilo a rovnou si pro ni přijela policie.

Související obsah

V dalším případu, a opět z Táborska, figuroval zloděj, který chtěl také vykrást odemčený rodinný dům a při tom ho vyrušil majitel. Podezřelý ale byl natolik opilý, že nedokázal ani utéct a majitel domu ho zadržoval do příjezdu policie. Muž nadýchal skoro tři promile alkoholu.

Ne všechny podobné případy, které se teď na Táborsku, a nejen tam odehrály, mají takový konec. Většině zlodějů se podaří zmizet. Policie proto znovu připomíná, aby se lidé na noc nezapomínali zamykat.

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz