Krimi

Opilá matka popíjela v parku bez roušky. Dítě skončilo v Klokánku

Opilá matka popíjela v parku bez roušky. Dítě skončilo v Klokánku
Zdroj: TN.cz

Silně opilá matka s dvouletým dítětem v kočárku na sebe upozornila strážníky ve čtvrtek v jednom z pražských parků. Spolu s mužem totiž neměli roušku ani respirátor a kolem lavičky, kde seděli, se válelo pět lahví od alkoholu. Dítě hned poté převzala do péče pracovnice orgánu ochrany dětí.

Na dvojici pražští strážníci narazili ve čtvrtek po 17. hodině na Škroupově náměstí. Dotyční navíc neměli zakryté dýchací cesty a kolem se válely láhve od alkoholu.

"Osmatřicetiletý muž sdělil, že si respirátor zapomněl nasadit a k popíjení alkoholu na veřejnosti uvedl, že si potřebovali s přítelkyní vyčistit hlavu,“ informovala mluvčí strážníků Jiřina Ernestová.

Související obsah


Také osmadvacetiletá žena údajně zapomněla respirátor. Podle hlídky si po upozornění ochranu vyndala z příruční tašky kočárku a nasadila. "V jejím chování se střídaly projevy lítosti a agrese, měla potíže s rovnováhou, několikrát upadla na zem,“ popsala Ernestová.

Strážníci proto provedli dechovou zkoušku, která u ženy ukázala 2,5 promile alkoholu a u muže 1,7 promile. Na místo proto ihned dorazila pracovnice Odboru sociálně-právní ochrany dětí, která rozhodla o převozu dvouletého dítěte do Klokánku.


"Přestupkové chování dvojice byl oznámeno správním orgánům,“ uzavřela Ernestová.

Silně opilá žena vyklopila z kočárku dítě. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz